Kokybė ir atlikimas už teisingą kainą

Gevara – tarptautinė logistikos kompanija, pasinaudodama savo integruotos logistikos sistema gali pasiūlyti išties pilną paslaugų paketą. Ilgus metus kauptos patirties ir sėkmingų santykių su partneriais dėka, turime tiesioginę prieigą prie didžiulio transporto tinklo, apimančio visas transporto rūšis – žemės, oro ir vandens. Mūsų erdvus sandėlis leidžia mums saugiai priimti, konsoliduoti, saugoti ir išvežti Jūsų krovinius.

Gevara transporto vadybininkų skiriamas  dėmesys  reikliems klientams yra nepralenkiamas šioje srityje ir atstovauja esmines mūsų kompanijos vertybes. Rūpinamės savo klientais ir tenkiname visus, su logistika susijusius, poreikius; nuo pradžios iki pabaigos, įskaitant visas papildomas paslaugas, kurios garantuoja sėkmingą krovinio pristatymą, saugojimą ir išvežimą.

Glaudžiai bendradarbiaudami su klientais sugebame lanksčiai prisitaikyti prie jų augančių ir besikeičiančių poreikių. Išlaikydami gerus ryšius su partneriais mes galime Jums pasiūlyti individualų transportavimo sprendimą pasinaudojant įvairiomis transporto priemonėmis.

Dažnai protingas sunkvežimių, geležinkelių ir laivų derinys leidžia krovinius gabenti ekonomiškiau ir saugiau, tuo pačiu išlikdamas draugišku aplinkai. Aukščiausius standartus atitinkantis klientų aptarnavimas visuose kompanijos skyriuose yra vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų, todėl garantuojame Jums kokybišką paslaugų suteikimą kiekviename žingsnyje.

Gevara – viskas apie kokybę ir operatyvumą už teisingą kainą.

DARBAS IR KARJERA

Mūsų darbuotojai – svarbus mūsų sėkmės garantas

 Nuolat ieškome kvalifikuotų, atsakingų ir motyvuotų darbuotojų.

SOCIALINIS KANALAS

Pamatykite mūsų kasdienį gyvenimą

ATSILIEPIMAI

Jūsų nuomonė – svarbiausia

 Nuolat ieškome būdų kaip pagerinti teikiamų paslaugų kokybę atkreipdami dėmesį į kiekvieną jūsų atsiliepimą, pastabą ar komentarą.